Онлайн

Т/с «Жіночий лікар»

ПН-ЧТ 10:55

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна 2012
Мелодрама
Режисер:
Олександр Пархоменко, Антон Гойда
У ролях: Ілля Носков, Олена Яковлєва, Андрій Фінягін, Сергій Калантай, Олеся Власова, Олег Іваниця, Віталіна Біблів, Андрій Павленко, Іван Марченко, Костянтин Косинський

Серіал розповість про долю успішного лікаря Романа Широкова і про історії пацієнтів, які приходять до нього за допомогою. Ми застанемо Романа Ширкова в той життєвий момент, коли він, високопрофесійний лікар, що пройшов стажування за кордоном і захистив докторську дисертацію, приймає рішення звільнитися зі столичної клініки і їде жити і працювати в провінцію. Тут він влаштовується рядовим ординатором.

Як пояснив він на роботі при звільненні - він вимушений доглядати за хворим старим батьком. Але чи сказав Роман правду?... На новому місці Романа чекають зміни не тільки в лікарській практиці, а й в особистому житті. Крім того, він буде залучений у бурхливі інтриги на новому місці роботи.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь