Онлайн

Т/с "Грім серед ясного неба"

ПН-ЧТ 21:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

Картина з багатошаровим динамічним сюжетом оповідає про життя молодої дівчини Валі. Якось увечері її намагаються зґвалтувати. Однак завдяки щасливому випадку неподалік опиняється молодик Олексій, який рятує головну героїню від біди. Налякана дівчина тікає з місця події, не встигнувши навіть розгледіти свого захисника. А він тим часом виявляє, що, не розрахувавши сили, убив ґвалтівника. Внаслідок чого опиняється на лаві підсудних і незабаром потрапляє до в'язниці.

Олексію, повернувшись на волю, доведеться дізнатися не тільки про зраду коханої, а й про інші шокуючі подробиці, що стосуються його сім'ї, що докорінно змінять його життя і знову переплітають їх з Валею долі.

Україна, 2021

Режисер: Олександр Мохов

У ролях: Олександр Костянтинов, Марина Митрофанова, Вахтанг Берідзе, Ксенія Лук'янчикова, Олександр Пашков, Анастасія Масленнікова, Кирило Дицевич, Марія Клімова, Олександр Мохов, Василь Шмаков, Катерина Семенова, Володимир Стержаков, Вадим Андрєєв, Ніна Касторф, Ніна Касторф, Олександр Озолін.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь