Онлайн

Т/с "Експрес-відрядження"

ПН-ВТ 00:10

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2016

Режисер: Роман Барабаш

Автор сценарію: Юрій Тарабанчук

У ролях: Катерина Кузнєцова, Анна Кошмал, Костянтин Октябрський, Іван Жидков, Олеся Жураковська, Федір Гуринець, Олександр Ярема

Катерина, дочка великого бізнесмена, працювала у величезному видавництві, яке очолював її батько. Кризовий менеджер, а саме так називалася її посада, непогано справлялася зі своїми обов'язками, складаючи плани і розробляючи проекти, що піднімають рейтинг окремих видань, ось тільки кризу вона викликала в душах своїх товаришів по службі. Багато з її колег вважали Катерину Олегівну стервом, але їм нічого не залишалося, як терпіти крики, причіпки і роздратування дочки власника холдингу. 

Отримавши нове завдання, вона відправляється в один з міст, де одне з їхніх видань несе збитки. Катя повинна за місяць підняти продажі журналу, зробивши його прибутковим.

Це захоплююча і хвилююча історія про те, як гроші і вплив батьків абсолютно безсилі в пошуках щастя для їхньої дочки, і тільки справжнє кохання здатне не помічати перешкод...

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь