Онлайн

Т/с «Чужий гріх»

НД 09:15

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2019

Мелодрама

Режисер: Олексій Лісовець

У ролях: Катерина Молоховська, В'ячеслав Довженко, Костянтин Октябрський, Шевченко Головко Єва, Варченко Катя, Резвін Тетяна, Даня Білих, Дзялик Сергій, Ханівецкая Регіна, Бінеева Алла, Сеня Доляк, Тишкевич Катя, Мірошниченко Руслан, Зайцева Ліза, В'ячеслав Василюк.

Надія Крапивина – адвокат від бога. Вона не просто професійний юрист. Захищати людей – в природі цієї тендітної красивої дівчини. Надя почуває себе по-справжньому щасливою. У неї цікава і перспективна робота, а головне – поруч коханий чоловік, кожен день з яким приносить радість. Закохані так ясно уявляють собі картину свого майбутньої щасливого життя! Вони ось-ось одружаться, і попереду на них чекаэ тільки удача, затишний будинок, діти... Проте раптово трапляється трагедія, яка повністю змінить їхнє життя. Але коли людина дійсно любить, вона готова на що завгодно, навіть пожертвувати собою...

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь