Онлайн

Т/с «Втікачі»

СР 23:10

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна 2020

Режисер: Андрій Сілкін

В ролях: Ніна Гогаєва, Андрій Самінін, Михайло Плавак, Вероніка Лук'яненко, Дмитро Чернов, Віктор Жданов, Олена Хахлаткіна і інші

У центрі сюжету перебуває сім'я Гуманних, яка переживає кризу. Батько Ярослав, колись успішний художник, знаходиться в творчій кризі, дружина Вікторія повністю присвятила себе роботі, син Тимофій не може знайти спільну мову з однокласниками, а дочка Ліза намагається наслідувати мажорним подругам. Вікторії стає відомо про махінації в банку, де вона працює і рятуючись від кілерів їй з сім’єю доводиться бігти в забуте богом СМТ. Там Гуманні замість, щоб сидіти тихо, вступають в конфронтацію з місцевими жителями, а потім і з мафією в особі міської влади, яка перетворила прекрасний гранітний кар'єр на сміттєзвалище. Здається, що все проти сім'ї, і невідомо чи зможуть вони знайти спільну мову між собою, врятуватися від переслідувачів і перемогти місцеву мафію.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь