Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Т/с "Ангеліна"

ПН-СР 23:10, ЧТ 23:50, ПТ 00:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

Красуні Ангеліні до душі сімейне заняття, але наречений Павло Коростильов вмовляє її кинути знахарство заради їхнього спільного майбутнього. Упертість Ангеліни й інтриги її суперниці Інги Думанової, закоханої в Павла, роблять свою справу. Ангеліна й Павло розлучаються. Той одружується з Інгою, і у молодої пари народжуються хлопчики-близнюки.

Через три роки біда приходить у будинок подружжя Коростильових. Обидві дитини захворюють дифтеритом, а добратися до лікарні можливості немає. Згнітивши серце, Коростильові благають Ангеліну врятувати дітей. Однак один з малюків задихається. Збожеволівши від горя, Інга звинувачує Ангеліну в умисному вбивстві через ревнощі, а розгнівані односельці вершать над «відьмою Ангеліною» самосуд.

Через двадцять років зустрічаються юні Софія Кольцова та Ігор Коростильов. Вони молоді, успішні і щасливо закохані – однак тінню між ними постає злочин минулого і смертельна ворожнеча двох сімей – Коростильових і Кольцових.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь