Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Т/с "Діамантова корона"

ПТ 12:30

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2020

Режисер: Юрій Осипов

У ролях: Аліна Ланина, Інна Коляда, Кирило Кузнєцов, Олександр Феклістов

Молода талановита художниця Маша отримує від своєї подруги Жанни привабливу пропозицію - попрацювати дизайнером у фірмі, яка виготовляє на замовлення ексклюзивні прикраси. Жанна - власниця цієї фірми, а її чоловік Віталій працює там в якості ювеліра. Маша з задоволенням погоджується, проте незабаром після її працевлаштування Віталій тікає разом зі своєю коханкою, прихопивши всі гроші фірми, включаючи передоплату, що надійшла від клієнтів, чиї замовлення ще не виконані.

Маша не може кинути подругу в біді, всіма силами намагається їй допомогти, але для цього необхідно як мінімум знайти нову роботу.

Одного разу Маші, після того, як вона розмістила в Інтернеті оголошення про пошук вакансій, дзвонить незнайомий чоловік і пропонує хороші гроші за дрібницю: треба всього лише наглядати за квартирою на час відсутності господаря. Правда, замовник висуває ряд дивних умов, які лякають Машу. Вона не знає, хто ця людина, чому він поводить себе настільки таємниче і навіщо йому потрібно, щоб вона змінила одяг і пофарбувала волосся в інший колір.

Але Маша, бачачи безвихідність ситуації, приймає пропозицію загадкової замовника. Відтепер для неї починається новий етап, пов'язаний, як з'ясовується, з серйозною небезпекою. І тут, в найкритичніший момент, з'являється чоловік, що стає Машиним ангелом-охоронцем...

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь