Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Т/c "У минулого в боргу"

СБ 10:35

Інше
Відео
Новини
Про проект

2018

Режисер: Мирослав Маліч

У ролях: Ольга Гришина, Дмитро Сова, Олександр Кобзар, Кирило Дицевіч, Олена Шилова, Ксенія Ніколаєва, Лариса Руснак, Михайло Гаврилов, Тамара Морозова, Ілля Алексєєв, Наталія Кленіна, Ірина Мельник, Анастасія Цимбалар, Оксана Жданова, Поліна Носихіна, Олександр Мельник

Головна героїня фільму – 18-річна Вероніка, яка мріє стати співачкою. 

Вероніка приїжджає в столицю вступати до музичного училища. У рідному місті залишається її мати, найкраща подруга Лариса і закоханий в неї ще зі школи Костя. У дорозі дівчина знайомиться з Вадимом, і хлопець незабаром робить їй пропозицію. Тільки після весілля виявляється, що Вадим використав її. Вероніка йде від нього до того, як розуміє, що вагітна.

Дівчина повертається в рідне місто і народжує дівчинку, але через два роки знову їде в столицю, щоб продовжити навчання і оформити розлучення. Однак там Вероніку чекає нове потрясіння: вона виявляється свідком вбивства, на місці якого застає місцевого авторитета Князя. Крім того, у себе в кишені дівчина знаходить плівку з компроматом Князя фотографіями. Вероніці залишається тільки бігти, але з цього моменту не тільки вона сама, а й її близькі знаходяться під прицілом бандитів.

Читати більше
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь