Онлайн

Т/c "Міраж"

СБ 10:30

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2019

Режисер: Антон Гойда

У ролях: Катерина Рябова, Дмитро Бджола, Артемій Єгоров, Ірина Бондаренко, Геннадій Попенко, Анастасія Цимбалар, Дар'я Петрожіцкая, Федір Гуринець, Ігор Слобідський, Олена Узлюк, Дар'я Єгоркіна

Марина Висоцька втратила пам'ять після важкої автомобільної аварії. Все навколишнє - і домашня обстановка, і чоловік, і подруга - здаються їй чужими і незвичними. Але в своїх снах вона бачить зовсім іншу реальність і інше життя, яка відрізняється від того, що оточує її наяву. Майже кожен раз уві сні вона бачить маленького хлопчика, хоча чоловік запевняє її, що у них не було дітей.

Все-таки чоловік переконує її звернутися в психіатричну клініку, але Марину гризуть сумніви - чи дійсно він піклується про неї і хоче допомогти або ж є інші мотиви? Вона за допомогою приватного детектива намагається відновити своє минуле і розібратися в цьому, але стикається з масою дивних і несподіваних відкриттів. Чому її минуле покрите завісою таємниці, і чи може вона дійсно довіряти найближчим людям?

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь