Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Т/c "Мама моєї дочки"

СБ 23:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2019

Режисер: Єва Стрельнікова

У ролях: Катерина Варченко, Євгенія Розанова, Володимир Заєць, Валерій Панков

У центрі сюжету – історія двох подруг Олі і Даші, які дружать мало не з пелюшок. Вони допомагають один одному вирішувати будь-які проблеми, підтримують в складних ситуаціях. Навіть їхні чоловіки організували загальний сімейний бізнес – клінінгову компанію. Тому, коли обидві дівчини дізналися, що скоро стануть мамами, то дуже зраділи, що їхні діти теж народяться майже в один і той же час.

Але, на жаль, на цьому благополучний розвиток фабули переривається трагічно – відразу після народження дитина однієї з подруг, Даші, вмирає. І в її житті починається чорна смуга. Чоловік опинився за ґратами після того, як намагався з'ясувати обставини смерті свого малятка у медичної сестри і на емоціях завдав їй важку травму. Даша терпляче чекає чоловіка з місць позбавлення волі, але після його звільнення їхня сім'я все одно знаходиться на межі розвалу. Щоб не нагадувати один одному про трагедію, вони вирішують розлучитися і почати життя з чистого аркуша.

Залишившись без чоловіка, без роботи, дівчина йде до своєї подруги, і та пропонує їй попрацювати нянею її п'ятирічної дочки. А далі йде низка дивних збігів, які наштовхують Дашу на несподівані висновки, і сюжет знову робить різкий і захоплюючий поворот.

Читати більше
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь