Онлайн

Подружжя

04:15 Пн

Інше
Відео
Новини
Про проект
Росія 2010
Детектив
Режисер: Іван Щеголев
У ролях: Інга Оболдіна, Сергій Шнирьов, Ксенія Андріанова, Микола Горбунов, Ніна Щеголева, Андрій Субботін, Михайло Клименюк, Андрій Хворов
 
Вони не можуть бути разом і не можуть бути нарізно... Колишнє подружжя Маргарита Огнєва і Віктор Іванов - волею долі працюють в одній, судово-правовій сфері. Він викриває і ловить злочинців, а вона рятує їх від тюрьми. Маргарита - відмінний адвокат, що спеціалізується на державному захисті. Вона совісна і безстороння, інтелігентна, розумна, стримана у своїх емоціях.

Її колишній чоловік Віктор - справжній слідчий. Іноді він грубий і цинічний, різкий і емоційний, а часом і зовсім нетерпимий до підслідних, чого категорично не сприймає Маргарита. Досить часто їм доводиться зустрічатися по роботі і разом розслідувати небезпечні і, на перший погляд, абсолютно безнадійні справи, так нагадують їх непрості взаємини. Вся справа в тому, що Огнєва і Іванов - хоч і колишнє, але подружжя. Незважаючи на розлучення, прихильність між ними залишилося. Крім того, у них є дочка, яка однаково любить матір і батька і мріє про возз'єднання батьків.

Конфлікт колишнього подружжя лежить не тільки в площині особистого: він закладений навіть у їх професії. Але якщо на роботі вони завжди можуть знайти нестандартне рішення проблеми, вихід із ситуації, то в особистому житті все виявляється дещо складніше. Як будуть розвиватися відносини Маргарити і Віктора, вирішиться їх тривалий конфлікт і чи будуть вони знову жити разом - в цьому криється основна інтрига нового серіалу "Подружжя", кожна серія якого - окрема і, безумовно, захоплююча детективна історія!
Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь