Онлайн

Т/с «З мене досить»

ПН 23:10

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2019
Режисер: Роман Барабаш
В ролях: Марина Митрофанова, Артем Карасьов, Аполлінарія Василина, Андрій Федінчік, Ольга Сумська, Анатолій Котенев і ін.

Все своє життя Соня робила так, як буде краще для її чоловіка та інших. Намагаючись нескінченно догоджати, з повною цілей та мрій дівчини вона перетворилася в «тиху мишку», але щасливою так і не стала. На голову Соні «падають» одні неприємності: чоловік забороняє відкрити свою студію флористики, її звільняють з роботи, всі забувають про її День народження. А одного разу, повернувшись додому раніше, вона застає чоловіка в ліжку з іншою...
Соня в засмучених почуттях застрибує в машину і мчить стрімголов, куди очі дивляться. В результаті дівчина потрапляє в аварію і опиняється в лікарні при смерті. Опинившись на межі життя і смерті, Соня приймає рішення відтепер робити тільки те, що хоче сама. Чи вдасться їй відновитися і налагодити особисте життя?

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь