Онлайн

Профіль вбивці

00:20 Вт-Пт

Інше
Відео
Новини
Про проект
Росія, 2012
Бойовик
Постановник: Володимир Койфман
У ролях: Вадим Андрєєв, Максим Щеголев, Денис Матросов, Владислав Дунаєв, Євген Гусєв, Сергій Піоро, Ольга Куликова, Дмитро Грачов (II), Артем Кобзєв, Сергій Колешня, Олена Любимова

Усі події серіалу взяті з реального життя і вражають своєю жорстокістю. Мова піде про людей, які своїми звірствами шокують суспільство. Це найстрашніші злочинці: маніяки, серійні душогуби, люди з жахливими психічними відхиленнями.

Щоб вести розслідування подібних кримінальних справ, співробітники правоохоронних органів повинні мати міцну психіку і сталеві нерви. Подібними справами займаються співробітники спеціального відділу, створеного при МВС РФ. У цьому відділі зібрані фахівці, що розбираються в тонкощах психіки подібного гатунку людей. Їм легше зрозуміти збочену логіку злочинця і вийти на залишений ними слід.

Відділом керує Микола Удальцов, якому активно допомагає його колега Владислав Петров. Кожен день вони намагаються увійти у збочений світ, в якому перебувають злочинці і зрозуміти мотиви їх поведінки і їх злодіянь.
Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь