Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Співай як зірка

Інше
Відео
Новини
Про проект

Головні герої шоу - це люди, для яких спів став справжнім хобі. Щотижня на сцену виходитимуть 7 талановитих учасників. За 30 секунд вони повинні будуть продемонструвати свої вокальні здібності. Складність полягає у тому, що всі учасники програми повинні виконати фрагмент однієї і тієї ж пісні. Оцінювати вокалістів під час їхнього співу будуть глядачі, що сидять у залі студії. Саме їм належить вирішити, хто ж з учасників виявився "слабкою ланкою". А у зіркового журі в цьому шоу своя роль. Їх завдання - відстояти у глядачів одного з двох учасників-претендентів на виліт і подарувати йому другий шанс.

Переможця оберуть шляхом голосування – спочатку глядацької аудиторії, а потім і експертів шоу — відомих представників українського шоу-бізнесу Олі Полякової, Надії Мейхер і Кузьми "Скрябіна" (артист взяв участь в зйомках шоу за кілька місяців до загибелі).

Ведучими оригінального музичного шоу, як повідомлялося раніше, стали український артист Олександр Скічко і білоруський шоу-мен Дмитро Шепелєв.

Читати більше

Фотографії

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь