Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Концерт Олега Винника «Роксолана»

СБ 00:20

Інше
Відео
Новини
Про проект

Більше відео

Грандіозне шоу світового рівня з високотехнологічним світлом і звуком, ультрасучасним сценічним дизайном. Подібні концертні шоу до сьогоднішнього дня не реалізовувалися в Україні і підняли планку до категорії світового рівня сценічного і режисерського перформансу. Родзинкою концертної постановки стала сцена, що трансформуються, вперше заявлена ​​в нашій країні. Завдяки зміні положення світлових і екранних конструкцій глядач зміг побачити 8 різних сценічних малюнків. Сценографія створювалася режисером Катериною Царик спільно з компанією Alight. Кожен номер супроводжувався світловою драматургією. Для цього були використані 600 динамічних світлових приладів, а світловий і відео дизайн був прописаний і синхронізований зі звуком і всіма динамічними елементами сцени.

Для реалізації масштабного шоу в Палаці Спорту побудували сценічну конструкцію з використанням більше 150 тонн обладнання. Понад три доби зайняв монтаж складного конструктиву. У реалізації всіх інженерних і режисерських інновацій була задіяна технічна група з понад сто кращих в нашій країні професіоналів. У другій частині концерту Олег Винник здивував публіку своєю несподіваною ефектною появою. Артист ризикував життям, спустившись до глядачів з-під стелі Палацу Спорту на багатотонній підвісний платформі. Олексій Потапенко (Потап) і Олег Винник подарували слухачам спільний хіт «Найкращий день». Кульмінаційним і найочікуванішим моментом вечора стала презентація композиції артиста «Божевільна Любов».

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь