Онлайн

Нова хвиля 2012

24-29 липня

Інше
Відео
Новини
Про проект
"Нова хвиля" - щорічний міжнародний конкурс виконавців популярної музики. Проводиться в латвійському місті Юрмала з 2002 року. Ідея конкурсу належить композиторам Ігорю Крутому і Раймонду Паулсу.

В різні роки учасниками "Нової хвилі" були Діма Білан, Smash!, Анастасія Стоцька, Поліна Ростова, Ірина Дубцова, Софія Ніжарадзе, Поліна Гагаріна, Нюша, Тіна Кароль, Олексій Хлестов та інші артисти з різних країн світу, в тому числі з України.

З 24 по 29 липня на телеканалі "Україна" пройде пряма трансляція Міжнародного конкурсу молодих виконавців "Нова хвиля 2012" в Юрмалі. В ці дні відоме латвійське місто традиційно запросить естрадних зірок з Росії, Україні, Латвії та інших країн, а також представить нові яскраві таланти.

Боротися за головний приз будуть 16 учасників з 14 країн. Україну на конкурсі представить 18-річна Марія Яремчук, донька відомого співака Назарія Яремчука. Оцінювати Марію та інших конкурсантів "Нової хвилі" будуть Ігор Крутой, Раймонд Паулс, Ігор Ніколаєв, Лайма Вайкулє, Валерія, Леонід Агутін, Макс Фадєєв, Ігор Матвієнко, Валерій Меладзе та Костянтин Меладзе.

Крім молодих конкурсантів перед глядачами каналу "Україна" і гостями фестивалю виступлять Григорій Лепс, Cофія Ротару, Лайма Вайкулє, Діма Білан, Валерія, Стас Михайлов, Валерій Меладзе, Ані Лорак, Лариса Доліна, Раймонд Паулс, Ігор Крутой і багато інших зірок. Також свою участь у фестивалі підтвердили такі зарубіжні гості як Том Джонс, Рік Естлі, Лара Фабіан і Неллі Фуртадо.

Новинкою "Нової хвилі" 2012 року стане "Рок-день". 26 липня шанувальників року своїми виступами порадують російські зірки - Гарік Сукачов та гурт "Неприкасаемые", групи "Воскресение", "Машина времени", "Аквариум", "Чайф" і "Пелагея".

Програма Міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля 2012"

Правила проведення вікторини "Нова хвиля 2012"

24 серпня стартує "Дитяча нова хвиля".

Читати більше

Фотографії

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь