Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Найкращий кухар на селі

06:10 Пн

Інше
Відео
Новини
Про проект
Емоційна сімейна програма, в якій два визнаних ресторанних експерти вирушають до українського села, аби серед звичайних людей з народу знайти самородків кулінарної майстерності. Майбутні герої не знають про свою участь у шоу до того моменту, доки на їх порозі не з'являються експерти.

На початку кожного епізоду Діно Дал Борго та Лілія Лібкина знайомляться з сім'ями сільських кулінарів, куштують їхні домашні страви, і лише після цього повідомляють новину про те, що героям належить битися за перемогу зі своїми односельцями. Глядачі програми спостерігатимуть за неймовірними кулінарним пригодами претендентів на звання "Найкращий кухар на селі". Кожен герой програми пройде майстер-класи, а потім візьме участь у справжньому кулінарному змаганні. Кульмінацією шоу стане визначення переможця, адже "Найкращого кухаря на селі" повинні визначити... Хто саме визначить переможця, глядачі дізнаються 14 жовтня в ефірі телеканалу "Україна".
Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь