Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Моє нове життя

Інше
Відео
Новини
Про проект

Більше новин

Учасниці проекту "Моє нове життя" — це жінки, які у своїх невдачах помилково звинувачують свою "неідеальну" зовнішність. Команда експертів проекту і ведуча майковера, психолог Наталія Ломоносова, допоможуть героїням докорінно змінити своє життя на краще. 

Саме на "лікуванні душі" і зосередиться Наталія Ломоносова. А ось над зовнішністю героїнь працюватимуть найкращі фахівці України. За два місяці команда проекту обіцяє скорегувати всі фізіологічні недоліки жінок, часом навіть за допомогою пластичних операцій.

Всі перетворення, як внутрішні, так і зовнішні, відбуваються у колі близького оточення учасниць — їхніх родин. 

Для закріплення позитивних результатів героїні потрібно пройти низку психологічних експериментів, щоб налагодити відношення зі своїми рідними та близькими. 

Фінальною крапкою перевтілення є повне перетворення образу героїні. У гарній сукні, зі стильною зачіскою, з палаючими очима вона знову з'являється перед своїми рідними. І саме з цього моменту почнеться "її нове життя"…

Читати більше
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь