Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Майдан. Точка відліку

19:45 Пт

Підписуйся в соцмережах

Інше
Відео
Новини
Про проект

Більше новин

Майдан змінив життя нашої країни та став точкою відліку у новітній українській історії. Беручи до уваги зростаючий інтерес глядачів до участі в політичному житті країни та бажання відкрито обговорювати її майбутнє, телеканал "Україна" запускає нову програму у форматі ток-шоу "Майдан. Точка відліку", жанр якої можна визначити як "народно-політична програма".

Кожну п'ятницю в студії програми буде обговорюватися майбутнє України та будуть пропонуватися шляхи вирішення найактуальніших проблем. Ведучою програми стане відома українська журналістка Іванна Коберник.

Учасником проекту може стати будь-який житель нашої країни, що має активну громадянську позицію та готовий винести на загальне обговорення конкретні пропозиції щодо вирішення проблем, обговорюваних під час прямого ефіру програми. У проекті будуть брати участь запрошені експерти, серед яких — політики, чиновники, державні діячі, політологи та лідери думок.

Читати більше

Фотографії

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь