Онлайн

Крим. Окуповані

Інше
Відео
Новини
Про проект

Автор: Олександра Шевченко, журналіст телепрограми «Крим Реалії», Радіо Свобода 

Як змінилося життя кримчан після того, як півострів окупувала Росія? 10 історій - 10 різних доль на одній анексованій території. Кореспондентам Радіо Свобода вдалося роздобути унікальні ексклюзивні матеріали про людей, які живуть в Криму: про тих, хто не втомився боротися, і про тих, хто змирився, про зачарованих «кримською весною» і про тих, хто зневірився в російському режимі.

Герої проекту – люди з різними політичними поглядами: проукраїнськими, проросійськими і обивательськими – «ніякими». Більшість з них - впізнавані з першого погляду. Хтось вітав країну-агресора, а тепер залишився без роботи і бізнесу. Хтось переїхав до Криму з Росії і збагатився. В одній із сімей загинула доросла дочка, якій лікарі відмовили у допомозі, тому що у неї не було російського паспорта. Як ці люди співіснують один із одним, де хочуть жити – в Україні або Росії, чим для них стали 5 років в окупації?

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь