Інше
Відео
Новини
Про проект
Запрошуємо до участі в конкурсі «Великдень вдома»! Нічого не завадить нам провести великодні свята з радістю та користю. Для того, щоб навіть після свят ви не сумували, «Ранок з Україною» приготував приз, що стане окрасою вашої кухні та зробить ваші приготування набагато простішими. Для того, щоб виграти кухонний комбайн від ранкового шоу, потрібно взяти участь у конкурсі. Умови - неймовірно прості, та ще й творчі!
- Намалюйте писанку на папері та сфотографуйте її
- Заповніть форму для участі, що нижче, куди додайте свій малюнок у форматі .jpg або .png. Будьте уважними та заповніть усі поля форми!
- Натисніть «Поділитися» та поширте конкурс у своєму обліковому записі в Facebook з хештегом #великденьвдома. Ваша сторінка має бути відкритою!
- А після вподобайте сторінку «Ранку з Україною» у Facebook.
- Малюнки приймаються до 19 квітня. Голосування триватиме до 20 квітня. А вже 21 квітня на сторінці «Ранку з Україною» у Facebook оголосимо переможців.
Роботи учасників публікуватимемо на сторінці конкурсу, тому не забудьте зайти та поставити лайк своєму творінню!
Читати більше
Популярні серіали і шоу