Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Конкурс "Моя "Україна"

З 10 червня по 1 серпня

Інше
Відео
Новини
Про проект
З 10 червня по 1 серпня на офіційних сторінках каналу "Україна" в соціальних мережах Facebook та ВКонтакте проходив конкурс "Моя "Україна".  

Переможцемконкурсу "Моя"Україна"стала ОлександраВолошина.Щасливий володарвалізидля подорожейRoncatoбув визначенийза допомогою сервісуRandom.org. Робота Олександри прикрасить святковий відеоролик телеканалу "Україна" до Дня Незалежності. Саундтреком відеоролука стане пісня "З Нею" гурту "Океан Ельзи".

Побачити свої фото в ефірі каналу "Україна" у святковому відеоролику зможуть також наступні учасники конкурсу: Тетяна Приймачук, Світлана Пацук, Світлана Коваль, Валерія Петроченко, Тетяна Клименко, Ігор В'язів, Ольга Швець, Катерина Макарчук, Катерина Драненко та Вероніка Юрченко. Крім того, кожен з них отримає ексклюзивний альбом "Океану Ельзи" "Земля" з автографом лідера гурту Святослава Вакарчука.

Заохочувальні призи дістаються Наталії Дуліновій, Павлу Гончарову і Дарині Лютій.

Нагадаємо, що для участі у конкурсі необхідно було на "стіні" однією з офіційних груп телеканалу "Україна" у соцмережах опублікувати своє фото або відео, на яких зображено напис "Україна". З числа робіт, розміщених у соціальних мережах, журі обрало найкращі, які потраплять у відеоряд святкового відеоролика телеканалу "Україна" до Дня Незалежності.

За час проведення конкурсу, були надіслані понад 160 фото, зроблені в ОАЕ, Швейцарії, Перу, Греції, Великобританії, Словаччині, США, Австрії, Чорногорії і, звичайно, в Україні.

Офіційні правила конкурсу "Моя "Україна"
Читати більше

Фотографії

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь