Онлайн

Х/ф "Жінки у коханні"

НД 23:00

Інше
Відео
Новини
Про проект

Україна, 2015

Романтична комедія

Режисер: Денис Корабльов

У ролях: Олена Хмельницька, Петро Баранчеєв, Сергій Баталов, Тетяна Самаріна, Анастасія Тюніна, Єгор Кутенков, Андрій Аверков, Леонід Алімов, Світлана Смирнова-Кацагаджієва, Андрій Павловець, Володимир Глазков, Роман Смирнов, Жанна Купріянова, Наталія Щербакова, Ольга Білявська, Роман Данилов

Професійний психолог Мілена весь свій час і сили віддає пацієнтам і не помічає, що її власна сім'я розвалюється. Чоловік Микола, втомившись від неуваги дружини і від здорового, але несмачного харчування, кидає Мілену. Він починає нове життя і втілює давню мрію - влаштовується працювати шеф-кухарем в ресторані «Блаж». Мілена убита і розгублена: вона не розуміє, що на Миколу знайшло, і як їй тепер жити.

Їхня донька Поліна пристрасно закохана в свого інститутського викладача-доцента і безсоромно переслідує його, не звертаючи уваги на славного і талановитого хлопця Микиту, який явно до неї небайдужий і завжди приходить на допомогу. А Міленіна мати Нора, в минулому - відома актриса, тепер грає в народному театрі і палає нерозділеною пристрастю до партнера по сцені Івана, не помічаючи гардеробника Геру, який з юності був її прихильником і навіть в театр влаштувався для того, щоб бути до неї ближчим.

Трьом нещасним жінкам належить усвідомити свої помилки і вийти на парвильний шлях, щоб знову стати щасливими.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь