Онлайн

Х/ф «Блискуча кар'єра»

ЧТ 23:50

Інше
Відео
Новини
Про проект

Білорусь, Україна 2018

Режисер: Олег Фесенко

В ролях: Яна Крайнова, Костянтин Стрельніков, Михайло Богдасаров, Анна Полупанова, Василій Козлов, Макар Кравченко, Зоя Антонова, Юліанна Міхневіч, Дмитро Гурбанович, Лариса Карасіна, Олена Стеценко

Наташа Березина - молодий лікар, кардіолог, що подає великі надії, вже відмінний хірург, без п'яти хвилин кандидат наук. Але в особистому житті у Наташі все не так гладко. Вона розлучається з Максом, з яким зустрічалася два роки, але сімейне життя так і не трапилася. У день розставання Наташу чекає ще більший стрес: вона дізнається, що хірург Анісімов, який перевівся недавно до них з іншої лікарні, під час свого нічного чергування прооперував її пацієнта. До операції цього пацієнта Наташа довго готувалася, його випадок - якраз тема її кандидатської. Вона не вірить, що хворому вночі раптово стало настільки погано, що операція не чекала до ранку, і вважає, що Анісімов спеціально забрав у неї пацієнта, щоб вислужитися перед керівництвом і отримати посаду завідувача відділенням. Наташа намагається шукати справедливості за допомогою колег, але безрезультатно: весь жіночий персонал клініки захоплюється Анісімовим, єдиним вільним від шлюбних уз чоловіком у відділенні. Конфлікт між Наташею і Анісімовим здається нерозв'язним .. Але несподівано все змінюється, і всім вже цікаво дізнатися, чому Анісімов і Наташа з ворогів перетворилися в друзів.

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь