Онлайн

Градус здоров'я України. Зворотний зв'язок

Інше
Відео
Новини
Про проект

Деталі та результати тут

Україна, як і весь світ, зіткнулась з пандемією коронавірусу. У період надзвичайної ситуації та карантину, запроваджених керівництвом країни для запобігання поширення хвороби, дуже важливою стає наявність у держави механізмів отримання зворотного зв’язку від українців. 

Проєкт ГРАДУС ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ. ЗВОРОТНИЙ ЗВ’ЯЗОК покликаний допомогти отримувати об’єктивну інформацію щодо здоров’я та настроїв українців безпосередньо від самих громадян та доносити цю інформацію до суспільства і органів державної влади, з метою сприяти максимально ефективній протидії вірусу та його наслідкам.

Для участі у проєкті встановлюйте мобільний додаток https://gradus.app/uk/, заповніть базову анкету про здоров’я своєї родини та беріть участь в регулярних опитуваннях протягом дії режиму карантину. 

Дізнаватися результати опитувань Ви зможете на сторінці проєкту на сайті Сьогодні, в ефірі найбільшого українського телеканалу Україна та інформаційного каналу Україна 24, які підтримають інформування нації у своїх програмах на сайті каналу Україна, а також новинах Сьогодні.

Участь кожного українця у проєкті – крок до успішного подолання коронавірусу!

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь