Онлайн

Глухар. Повернення

23:30 Вт-Пт

Інше
Відео
Новини
Про проект
Росія 2011
Детектив
Режисер: Тимур Алпатов
У ролях: Вікторія Тарасова, Володимир Фекленко, Владислав Котлярський, Денис Жаріков, Денис Рожков, Максим Аверін, Марія Болтнєва

У фінальній частині найпопулярнішого вітчизняного серіалу начальника слідчого відділу Сергія Глухарьова чекають нові справи та нові життєві випробування. Всі точки над "i" будуть розставлені, всі борги роздані, всі вороги покарані! Кожен день роботи у відділі внутрішніх справ - це несподівані зустрічі і нові розслідування, калейдоскоп подій і людських доль.

Яка ж головна інтрига нового сезону, розкривати не будемо, лише зазначимо, що Глухарьов, втомившись від самотності, почне всерйоз замислюватися про створення сім'ї, і його кращому другу - оперативнику Антошину - теж належить серйозно розібратися у своєму заплутаному особистому житті. Друзям також запропонують відкрити свій власний бізнес, на них чекає чергова перевірка на міцність - у відносинах між собою і з коханими. І кожному доведеться зробити нелегкий вибір.

А як складеться подальша доля інших героїв серіалу? Хто в підсумку стане начальником легендарного ОВС - Ірина Зіміна або Стас Карпов? Чи залишиться працювати у відділі Коля Тарасов? Хто встане між нерозлучними приятелями - слідчими Агаповим і Черенковим? І у що виллються відносини Насті зі своїм коханим Денисом Антошиним? Про все це - в головній прем'єрі року!
"Глухар. Повернення" - це захоплююче продовження пригод головних героїв - начальника слідчого відділу Сергія Глухарьова та оперуповноваженого Дениса Антошина. Сергій Глухарьов уже в званні майора займає посаду начальника слідчого відділу, стикаючись з цілою низкою нових службових проблем. Його друг Денис Антошин, навпаки, грузне в особистих проблемах. Ми побачимо розвиток стосунків Сергія та його начальниці Ірини Зіміної, а також Дениса і його дівчини Насті.

Глухарьова і Антошина чекає багато нових, складних, небезпечних, незвичайних справ. Як і раніше, друзі можуть розраховувати тільки на допомогу один одного. Їх чекають чергові перевірки на міцність як у відносинах між собою, так і в стосунках з коханими жінками. Нові серії наповнені несподіваними, але реальними фактами з життя міліції. Для героїв робота правоохоронцями - не просто обов'язок, а покликання і сенс життя. Кожна серія про життя МВС "без гриму" є окремою історією.
Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь