Онлайн

Єфросинія. Продовження

06:10 Пн-Пт

Інше
Відео
Новини
Про проект
Росiя 2010
Мелодрама
Режисер: Максим Мокрушев
В ролях: Анастасія Макарова, Валерій Золотухін, Олександр Клюквін, Ксенія Ентеліс, Павло Новіков, Дарина Волга, Наталя Калатай, Інна Мірошниченко, Володимир Горянський

У глухій тайзі, сховавшись від світу, живе сім'я: Поліна, Прохор і їхня 22-річна онучка Єфросинія. Колись давно закоханий конвоїр Прохор допоміг утекти політв'язню Поліні. Вони сховалися в тайзі в занедбаному будиночку мисливців, і відтоді тримають зв'язок із зовнішнім світом тільки через місцевого єгеря.

Тим часом у тайгу за дорученням бізнесмена Мартинова приїжджає група геологів – вони повинні знайти секретне родовище золота, на яке, як вірять місцеві жителі, накладене страшне прокляття. Серед геологів – Максим і закохана в нього Тетяна. Та одного разу вночі Максим бачить Єфросинію, яка купається у водоспаді. Поява дівчини в такому глухому місці пробуджує в ньому цікавість – він кидається на пошуки прекрасної незнайомки.

У лісі на Максима нападає ведмідь, але Прохор рятує його від неминучої загибелі й привозить до свого будинку. З цього моменту доля Єфросинії різко змінюється. Кохання, підлість, зрада, прощення, але найголовніше – вона дізнається таємницю свого народження...
Читати більше

Фотографії

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь