Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Додому на свята

Інше
Відео
Новини
Про проект
Власне виробництво каналу
Ріквиробництва:2012
Хронометраж:12х45хвилин


"Додому на свята!" - Це сентиментальна подорож у минуле, до початку "зоряної" біографії знаменитих людей. Вони відбулися в житті - стали популярними музикантами, відомими артистами, улюбленими телеведучими. Вони успішні настільки, що в щільному графіку гастролей, репетицій і зйомок викроюють час для відпочинку. І кожен рік відкладають поїздку додому, до батьків, туди, де пройшло найщасливіший час життя - дитинство, коли весь світ відкритий для втілення мрії і дуже хочеться скоріше стати дорослими, щоб почати підкорення світу.
 
Перше кохання, перший успіх, перші втрати. Самоствердження серед ровесників, яке ледь не закінчилося дитячою кімнатою міліції. Прощання з вірними друзями, з якими розвела доля. Болісний вибір - залишитися там, де було добре, або виїхати в напівголодну невідомість. Сімейні таємниці, які довгий час переховували від сусідів, а тепер вперше готові розповісти широкій аудиторії. Вдома закони шоу-бізнесу не діють - в рідних стінах можлива тільки відверта розмова.
 
"Додому на свята!" - Це спроба знаменитостей розібратися у своїй долі: були б вони щасливіші, якби залишилися. Кожна історія драматична, бо слідом за довгоочікуваною зустріччю з батьківщиною та рідними обов'язково настане розставання.
Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь