Онлайн

Ласкаво просимо-2013

09:00 Нд

Інше
Відео
Новини
Ведучі
Про проект
Ведуча: Алла Крута

Трансляція: неділя 9:00

На телеканалі "Україна" стартував шостий сезон недільної ранкової програми "Ласкаво просимо" з Аллою Крутою.

Гостями нового сезону програми "Ласкаво просимо" стануть Максим Авєрін, співачка Жасмін, Дмитро Харатьян, Лариса Доліна, Дмитро Дюжев та інші. Вони розкажуть ведучій програми Аллі Крутій всю правду про своє життя.

Зокрема, глядачі каналу "Україна" дізнаються про те, які відбулися зміни у житті Максима Авєріна, про нові подробиці непростого життя Жасмин, про шпигунські пристрасті Лариси Доліної, про містичний зв'язок Дмитра Харатьяна та Володимира Висоцького, а також багато інших цікавих деталей з життя зірок.
Читати більше

Ведучі

Алла Крута

Алла Крута

Отримала вищу музичну освіту по класу фортепіано і теорія музики.

У період проживання в Москві працювала у продюсерському центрі "АРС". З 1997 року почала працювати на телебаченні в Філадельфії, потім на супутниковому російськомовному каналі RTVi вела авторську програму "Візаві", гостями якої свого часу стали Алла Пугачова, Мстислав Ростропович, Ернст Невідомий, Євген Євтушенко, Олексій Ягудін, Руді Джуліані та багато інших.

До команди телеканалу "Україна" приєдналася в 2009 році. Ведуча шоу "Ласкаво просимо", гості програми - співаки, актори, продюсери та інші відомі особи, багато з яких - близькі друзі ведучої.

У 2004 році Алла Крута отримала перше місце у Міжнародному конкурсі телепрограм за програму "Три вечори з Євгеном Євтушенко".

 
Більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь