Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Д/ф "Покоління Бурштин"

19:45 Сб

Інше
Відео
Новини
Про проект

Бурштиновий ажіотаж опанував жителями північній частині нашої країни. Люди нелегальним способом видобувають каміння в режимі нон-стоп, ризикують своїми життями, порушують закони, а також руйнують і знищують природу.

Бажання заробити гроші захопило навіть дітей. Їхню свідомість перевернула бурштинова лихоманка. Вони не мріють стати відомими спортсменами, програмістами або вченими. Єдине, чого хоче місцеве підростаюче покоління, — організувати бригаду і купити помпу для видобутку «сонячного каменю».

Робота на «Клондайк» приносить дітям не тільки швидкі гроші, а й хвороби. Добуваючи напівкоштовні камені у важких і небезпечних умовах, вони ризикують своїм здоров'ям, а іноді й життям.

Який новий соціальний феномен відкриє автор фільму? Чому замість того, щоб ходити в школу, діти йдуть добувати бурштин? І що ж насправді відбувається в поліських лісах? Відповіді на ці та багато інших питань — в унікальному документальному проекті «Покоління Бурштин».

Читати більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь