Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

1 за 100 годин. Третій сезон

10:00 Сб

Інше
Відео
Новини
Ведучі
Про проект

Хронометраж: 12х45 хв.
Жанр: реаліті, шоу про ремонт

"1 за 100 годин" - нове яскраве шоу власного виробництва телеканалу "Україна". Тут і ремонт будинку, і в якомусь сенсі "ремонт сімейних стосунків". Команда проекту приходить на допомогу змученій дружині, яка довгий час хоче зробити вдома ремонт, але її чоловік або ігнорує це, або всіма способами протидіє цьому.

Корисні поради, яскраві герої і їх несподівані емоції - все це у програмі "1 за 100 годин". Усі витрати з облаштування житла бере на себе телеканал "Україна". Головні вимоги до учасника шоу - встигнути за 100 годин зробити ремонт і виконати 5 обов'язкових завдань від ведучих.

Завдяки корисним порадам ведучих програми учасник, крім вдало завершеного ремонту, може налагодити стосунки зі своєю дружиною.

Читати більше

Ведучі

Ольга Євланова

Ольга Євланова

Психотерапевт, офіційний викладач (PPL). Автор та розробник інноваційних підходів "Бізнес без зупинки" і "Одне життя — багато векторів", що базуються на методиці КПТ (когнітивно-поведінкової терапії: думки та поведінка, що визначають результат). Експерт психологічного коучингу. Дійсний член Професійної психотерапевтичної ліги (Росія) і член ради Української асоціації когнітивно-поведінкових терапевтів. Член громадської організації "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій".

До команди каналу "Україна" приєдналася в 2014 році як ведуча третього сезону сімейно-ремонтного реаліті "1 за 100 годин".
Більше

Популярні серіали і шоу

Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь