Канал «Україна» вже 9 років допомагає зануритися у світ кіно на Одеському міжнародному кінофестивалі. І тепер кожен може відчути себе частиною справжнього кіносвіту.
Цього року 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться онлайн
з 25 вересня по 3 жовтня.
Ведучими урочистої церемонії Одеського кінофестивалю є Олег Панюта і Яніна Соколова.
 
 
Ми вдячні команді ОМКФ за те, що вже вдев'яте вибирає канал «Україна» в якості стратегічного партнера. Одеський міжнародний кінофестиваль — одна з найбільш значущих подій в українській кіноіндустрії. ОМКФ зробив уже дуже багато для розвитку та виведення галузі на новий, результативний етап. Одеса, завдяки команді ОМКФ і особистому внеску Вікторії Тігіпко, справедливо отримала статус «українських Канн».
Вікторія Корогод
Керівник каналу «Україна»
 
 
 
Кіно — це можливість прожити багато життів.
 
Серіали сьогодні – це ключова культурна форма сучасності. Серіали – це нова драма, нове кіно і навіть новий роман. По всьому світові серіали переживають сплеск глядацької уваги. Вони вже давно вийшли за рамки звичайного телебачення, їх з великим успіхом демонструють на міжнародних фестивалях у Берліні, Каннах, Венеції.

Для Одеського міжнародного кінофестивалю вже традиційною стала секція «Серіали!», підготовлена каналом «Україна» у партнерстві з ОМКФ та фестивалем Series Mania, що є сьогодні головним професійним майданчиком, присвячений серіальному контенту в Європі та світі.
 
 
 
Канал «Україна» активно підтримує кіносеріальне виробництво. Так, у програмі минулих років кіноринку ОМКФ – презентація двох проектів, генеральним медіа партнером яких є канал «Україна». Це екранізація повісті Івана Франка «Захар Беркут» та біографічна історія «Гарет Джонс» - розповідь про британського журналіста, який першим на Заході розповів про Голодомор в Україні.