Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Чудовий серіал і просто дуже якісний продукт!» — зірки каналу «Україна» поділилися враженнями про мелодраму «Лікар Ковальчук»

Нещодавно в кінотеатрі «Жовтень» відбувся прем’єрний показ першої серії нової україномовної медичної мелодрами «Лікар Ковальчук». Ведучі каналу «Україна» теж відвідали захід.

16:24, 23 жовтня 2017

19 жовтня в кінотеатрі «Жовтень» відбувся прем’єрний показ першої серії нової україномовної медичної мелодрами «Лікар Ковальчук». Ведучі каналу «Україна» теж відвідали захід.

Так, Григорій Герман зізнався, що враження від серіалу у нього лишилися дуже райдужні.

«По-перше, я давно чекав на повністю український серіал, — пояснив Григорій. — По-друге, чекав на український серіал про медицину. Просто у моїй родині бабуся була професором медицини, і для мене це дуже близька тема. Це дуже якісний продукт, і він, як мені здається, повинен дуже сподобатися нашому глядачеві, бо я в одній серії побачив чотири любовні історії. В принципі, заради цього можна і потрібно дивитися».

Ведучий «Зіркового шляху» Олександр Скічко зізнався, що мелодрама затягнула його просто з першої серії і він не дочекається її продовження в ефірі каналу «Україна».

«Прекрасний серіал, мені дуже сподобалось, хоча по першій серії важко зрозуміти, як будуть розвиватися події далі. Перша серія інтригуюча, реально затягує. І якби була можливість зараз зайти в інтернет і подивитися другу – я б подивився, — зізнався Олександр. — Більше того, проглядається дуже важлива думка для всієї країни, для усіх українських жінок про те, що не потрібно зациклюватися на чомусь одному, що можна поєднувати і сім’ю, і роботу. І це майстерно робить головна героїня серіалу».

Ведуча ранкових випусків програми «Сьогодні» Марина Кухар переконана, що мелодрамою «Лікар Ковальчук» можна тільки пишатися.

«Чудесний серіал вийде на нашому каналі, — захоплено поділилася Марина. — Неймовірні характери, герої, по-моєму, чіпляють і тримають у напрузі. Сюжетна лінія, я сподіваюся, розвиватиметься так само активно й динамічно, як у серії, яку ми щойно побачили».

А ще Марина зізналася, що відчула багато спільного між собою та героїнею мелодрами Оксаною Ковальчук.

«Дуже мені імпонує головна героїня. Вона жінка вольова, вона жінка сильна, і разом з тим у неї присутня дуже людяна нотка. Я думаю, що наші глядачі полюблять її, адже вона така, як ми, кожна із нас. Вона хоче змінити цей світ на краще. І любовна лінія – те, чого всім нам бракує. Ми всі потай чекаємо чогось красивого, високого і романтичного».

Нагадаємо, що «Лікар Ковальчук» — це нова україномовна мелодрама на каналі «Україна». Головна героїня фільму — успішний кардіохірург Оксана Ковальчук. Після смерті батька, який загинув через халатність лікарів, вона кілька років розробляла інноваційний проект реформування приймального відділення лікарні. Коли чиновники нарешті дають «зелене світло» її проекту, Оксана кличе з собою колег, зокрема й свого колишнього чоловіка, невролога Бориса.

Оксана впевнена, що з Борисом їх пов'язують лише дружні й робочі стосунки, але він рішуче налаштований повернути колишню дружину. До команди реформаторів приймального відділення також долучається талановитий хірург Максим, перше кохання Оксани. Жінці доведеться працювати в компанії двох колишніх чоловіків.

Не всі з оточення молодої лікарки переслідують благородну мету – реформувати приймальне відділення, що допоможе врятувати життя сотень пацієнтів. Дехто прагне лише занапастити благородне дітище лікаря Ковальчук. Та чи досягне жінка своєї мети, незважаючи на перешкоди та підступи супротивників?

Головні ролі в серіали зіграли Анастасія Карпенко, Сергій Дерев'янко, Олександр Форманчук, Володимир Канівець. Режисери фільму — Єва Стрєльнікова та Віра Яковенко, а головним автором сценарію виступила Алла Сніцар.

Прем’єра мелодрами «Лікар Ковальчук» відбудеться 30 жовтня о 18:00 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь