Онлайн

Зірковий час

Більшість наших співвітчизниць знають її як сестру відомого композитора, але вона настільки самодостатня і щира, що зірки ходять до неї в гості просто так, а не тільки завдяки передачі "Ласкаво просимо!".

12:39, 28 листопада 2012
AllaKrutaya-310У нашому телепросторі досить багато одіозних жінок. Але з появою ІриниДубцової та Алли Крутої в українок з'явилося багато нових тем длярозмов.

Більшість наших співвітчизниць знають її як сестру відомогокомпозитора, але вона настільки самодостатня і щира, що зірки ходять донеї в гості просто так, а не тільки завдяки передачі "Ласкавопросимо!".

- Алла, як бути сестрою Ігоря Крутого і чи допомагала вам популярністьбрата?

- Я багато разів відповідала на це питання. Сестрою Ігоря Крутого бутичудово і відповідально! А популярністю брата захоплююся і намагаюсябути гідною нашого прізвища.

- Розкажіть, як вам вдається поєднувати сім'ю і роботу?

- Сім'я - це моя сила і слабкість, моя совість, честь і любов. Я дужелюблю свою роботу, дорожу нею, ціную і радію популярності, пишаюся, щоотримала вищу телевізійну нагороду "ТЕФІ" за програму з Йосипом таНеллі Кобзон! Рада, що знайшла баланс між сім'єю і улюбленим заняттям -найважливішими в житті. Може, це і є щастя?

- Як народилася ідея передачі "Ласкаво просимо!"?

- Ось уже п'ятий сезон кожну неділю я з задоволенням відкриваю дверісвого будинку цікавим, успішним, талановитим і знаменитим людям, щировимовляючи знайому з дитинства фразу: "Добро пожаловать! Ласкавопросимо!" Ідея створення цієї передачі з'явилася дуже давно. Я довгожила в Америці, кожну неділю дивилася програму "Недільний ранок", імені завжди хотілося зробити щось подібне. Але американська передачаскладалася з безлічі репортажів про найцікавіші події у світі заминулий тиждень, над зйомками яких працювала велика група людей.Об'єднує всі сюжети Чарльз Осгуд - автор і ведучий цієї програми з 1994року. Я розуміла, що в мене немає можливості робити передачу такогоформату, але, взявши на озброєння ідею, я спробувала придумати своюверсію і запропонувала її керівництву каналу "Україна". Їм сподобалося,і "Ласкаво просимо!" вийшла в ефір.

- Чим ваш проект відрізняється від інших? Що в ньому особливого?

- Перш за все, напевно, моє добре і щире ставлення до тих людей, яких язапрошую в гості. Я із задоволенням їх пригощаю стравами, які я готую,намагаюся делікатно ставитися до кожної долі і кожної історії. Ну авідмінності?.. Напевно, про це повинні судити глядачі.

- Кого ви плануєте запросити до себе на передачу?

- Найближчим часом гостями програми повинні стати мої улюблені актори -Олександр Михайлов, Інна Чурікова та Олександр Ширвіндт. З нетерпіннямчекаю зустрічі з ними.

- Хто з ваших гостей вам найбільш запам'ятався?

- Не повірите, але я пам'ятаю кожне інтерв'ю! Готуючись до зустрічі,перечитую стільки інформації про людину, що в якійсь мірі проживаю йогожиття... Всі гості трохи мої "родичі". Звичайно ж, є зустрічі, якізалишили особливе відчуття в душі, і я дбайливо несу в собі цепочуття.

- На які теми цікавіше всього спілкуватися з гостями?

- Я люблю задавати питання про дитинство, батьків, кохання і щастя,радощі і муки творчості, про те, з чого складаються будні і святаталановитих і обласканих долею людей.

- Як ви готуєтеся до ефірів?

- Дуже серйозно і скрупульозно. Заздалегідь продумую, що буду готувати,чим порадую гостя, як одягнуся, яка в мене буде зачіска. І намагаюсяпотрапити з ним на одну хвилю...

- Чи готові ви самі бути гранично відвертими з журналістами? Чи є у васзакриті теми?

- Я досить відверто даю інтерв'ю, але є теми, які не готоваобговорювати. Не вважаю, що потрібно виставляти на загальний огляддеталі свого, як, втім, і чужого життя. Кожна людина, навіть якщо вінобрав публічну професію, має право на частину життя, яка належитьтільки йому. Якщо у когось інша думка - він може відкрити те, щовважатиме за потрібне. Я думаю, що, розповідаючи все, можна один развідчути себе голою в громадському місці... Я до цього не готова.

- Чи плануються ще якісь проекти в Україні в найближчомумайбутньому?

- Я забобонна. Боюся наврочити. Поживемо - побачимо...

- Розкажіть про казусні ситуації в ефірі?

- Під час кожної зйомки відбувається чимало цікавих і веселих моментів,але це залишається за кадром. Багато років тому, працюючи в Америці, язробила програму, що складається з найсмішніших ситуацій, які непотрапили в ефір. Мені здається, що це була моя найкраща програма!Якось повторю цей досвід!

Джерело: Наталі

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь