Онлайн

Зірка серіалу "Врятувати боса" боїться дзеркал і вірить у дружбу після кохання

Актриса Олена Якимова, яка зіграла дебютну роль в новому серіалі, розповіла про свої фобії і захоплення.

15:21, 2 листопада 2012
Bosa310СПЕРЕЧАЛАСЬ З РЕЖИСЕРОМ ЧЕРЕЗ ЗАЧІСКУ

- Олено, у вашої героїні є чітка мета: переїхати в столицю, знайтироботу і налагодити особисте життя. Навіщо їй знадобилося рятуватибоса?


- Женя на перший погляд дуже пустотлива і наївна дівчина, для неї не існуєпоняття "погані люди". А її начальник - відвертий ледар, але все ж дужехороша людина. Рятувати його - це робота моєї героїні. До речі, зарадибоса Женя може навіть побити двох секретарок!

- Читаючи сценарій, хотілося внести в нього якісь зміни?

- Коли образи героїв тільки створювалися, були суперечки з режисером.Наприклад, я наполягала на тому, щоб у Жені Шевчук обов'язково бувчубчик. Коли його намагалися прибрати, я відразу ставала дорослою жінкоюз глибоким поглядом. Зараз вже можу підійти до режисера і запропонуватисвій варіант інтонації, реакції на подію. І, як правило, інтуїція насне підводить.

- Це правда, що всі трюки у серіалі ви самі виконували?

- Так, я - універсальний професіонал. Але якщо мені потрібно будестрибнути з даху на асфальт - вдамся до послуг дублера. З дитинствазаймалася боксом і дзюдо, і генетика допомагає: мій тато - майстерспорту з боксу.

- Виходить, раніше були такою ж пацанкою, як і ваш персонаж?

- У дитинстві я взагалі хотіла бути хлопчиком! Водити компанію здівчатами мені було нецікаво через те, що вони весь час вередували. Такщо весь час грала з хлопцями. Пам'ятаю, у шкільні часи були навітьбійки з дівчатами. Я не з тих, хто сам лізе на рожен, але дати здачімене навчили!

НА ОСОБИСТЕ ЖИТТЯ ПОКИ НЕМАЄ ЧАСУ

- Олено, ви - нова людина в світі телебачення, і глядачі майже нічогопро вас не знають. Розкажіть, чим ви захоплюєтеся поза роботою?


- Дуже люблю малювати. Пишу оповідання. Можливо, колись спробуюнаписати сценарій, але поки важко уявляю, як це робиться. Колись писалавірші, але перестала. Для них потрібно особливий стан душі... А щедуже люблю готувати! До речі, коли готую щось вперше, виходить дужесмачно, і цей успіх в наступний раз повторити важко.

- За сюжетом у вашого боса є маса фобій. Вас особисто переслідуютьякісь страхи?

- Дуже боюся дзеркал. Це дуже потужний і містичний згусток енергії.Скільки людей щодня в них виглядають! Навіть вірю, що там є якийсьвіддалений світ.

- На особисте життя зовсім немає часу?

- І це теж! (Посміхається) Думаю, мені поки просто не зустрілася мояполовинка. Але, можливо, вона вже десь поруч...

- Ви вірите в щирість дружби між чоловіком і жінкою?

- Вірю в дружбу тільки після того, як між чоловіком і жінкою щось було.Або ж коли йому подобаються чоловіки! Дружба - одне з найсильнішихпочуттів, яке може відчувати людина. Вважаю, що саме на дружбібудується міцна сім'я!

Катерина БАГХАДЖАТІ

Джерело: Комсомольська правда в Україні

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь