Онлайн
"Україна" - канал великих подій

Зміни в складі ведучих новин «Сьогодні» на каналі «Україна»

Ведучою денних випусків новин «Сьогодні» стане Людмила Добровольська, а до команди вечірніх новин приєднається Юлія Галушка.

Олександра Красновська Олександра Красновська
08:55, 6 липня 2021

З 5 липня ведучою денних випусків новин стане Людмила Добровольська, а до команди вечірніх новин долучиться Юлія Галушка, яку глядачі каналу «Україна 24» знають, як ведучу ранкового шоу «Сьогодні. Ранок. Вихідний».

Легендарна телеведуча Людмила Добровольська, яка у квітні повернулася в ефір вечірніх новин «Сьогодні» на каналі «Україна», відтепер оперативно інформуватиме глядачів про важливі події дня у випусках о 15:00.

Юлія Галушка вестиме вечірні випуски новин о 23:00. Тележурналістка має 10-річний досвід роботи в новинах загальнонаціональних телеканалів.

«Закривати інформаційний день - це відповідальна місія. Тож я щаслива долучитись до команди «Сьогодні» та підбивати інформаційні підсумки дня на найрейтинговішому каналі України. У будні о 23:00 коротко розповідатиму усе, що варто знати про інформаційну картину дня, що минає», - розповіла Юлія Галушка.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь