Онлайн
Зірки

Злата Огнєвіч розповіла, як лікарська помилка ледь не зруйнувала її кар'єру

Зірка розповіла, яка лікарська помилка ледь не зруйнувала її кар'єру і хто допоміг співачці врятувати власну самооцінку.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:33, 27 квітня 2021

На «Смачний ексклюзив» із Марією Мельник завітала популярна співачка, переможниця гіпершоу «МАСКА» каналу «Україна» – Злата Огнєвіч. У відвертому інтерв’ю для програми «Ранок з Україною» зірка розповіла, яка лікарська помилка ледь не зруйнувала її кар’єру та хто допоміг співачці врятувати власну самооцінку. 

Злата Огнєвіч зізнається – в дитинстві батьки виховували її достатньо суворо. Особливо батько, адже він військовий. Та, якщо батькові було складно проявляти любов до доньки, мама співачки завжди знала, як підтримати її.

«Тато мій з роками зробився трохи демократичнішим. Зараз він мені каже: «Ти у мене найкраща, найгарніша». А в шкільні роки, так, правда, мені цього не вистачало, але мама це доповнювала. Вона завжди казала, що я її красуня, що вона мене дуже сильно любить, що у мене все вийде. Навіть, коли були складні ситуації», – поділилась співачка Злата Огнєвіч у програмі «Ранок з Україною».

А такі ситуації були – переконує артистка та ділиться одною з таких історій.

«Я готувалась до вступу у музичний інститут ім. Глієра у Києві і так захопилась тренуваннями, що втратила голос. Поїхала у Сімферополь до фоніатра, вона подивилась на мої зв'язки і сказала: «Забудь взагалі, що ти колись співала». Та мама тоді мене здивувала, сказала: «Ні, ти все одно поїдеш і вступиш у цей інститут – все буте так, як ти хотіла», – розповіла артистка.

Виявилося, що Златі зовсім не варто було одразу ставити хрест на кар'єрі! Та підривали впевненість співачки у собі й залицяльники.

«Я зустрічалась з хлопцем, а коли ми розставалися, він наговорив мені купу образливих слів про те, що я негарна, що у мене немає таланту, що у мене жахлива фігура. Сказав, що після нього зі мною взагалі ніхто не буде зустрічатись. Тоді мені було 22 роки і після цього я дуже закомплексувала, закрилась у собі, – зізналась переможниця гіпершоу «МАСКА» Злата Огнєвіч. – Звичайно, потім я звернулась до психотерапевта, просто для того, щоб пізнати себе глибше».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь