Онлайн
"Україна" - канал великих подій

Зірки каналу «Україна» на червоній доріжці Одеського кінофестивалю

Канал «Україна» в десятий раз став Генеральним медіа партнером головної події вітчизняного кіно.

Олександра Красновська Олександра Красновська
10:29, 16 серпня 2021

В Одесі гучно стартував 12-й міжнародний кінофестиваль. Церемонія відкриття найбільшої вітчизняної кіноподії відбулася в Одеському національному академічному театрі Опери та Балету. В урочистому заході взяли участь зіркові ведучі каналу «Україна».

Відкриття кінофестивалю традиційно розпочалося з червоного хідника, яким крокували запрошені гості, відомі кінозірки та кінопрофесіонали. Серед них були також зіркові відомі ведучі каналу «Україна». На червоний хідник завітала директорка телеканалу Вікторія Корогод у супроводі ведучого мейковер-шоу «Місія:краса» Ільяса Сахтари та інші популярні ведучі зі своїми рідними: Анна Панова з чоловіком Олександром, Людмила Добровольська з донькою Мариною, дружина Максима Сікори Наталія з донькою Касією, Марія Мельник з чоловіком Олександром, Ольга Грицик та Марина Кухар.

Ведучим кінофестивалю став Максим Сікора.

Для каналу «Україна» співпраця з Одеським міжнародним кінофестивалем у цьому році є ювілейною. Канал вдесяте є Генеральним медіа партнером головної події вітчизняного кіно.

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь