Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Із автомата знищено путіна»: зірка серіалу «Виклик» Геннадій Попенко розповів про перші дні служби в ЗСУ

Геннадій Попенко запевняє – від початку війни був готовий йти захищати Батьківщину, однак доля внесла свої корективи. Містечко, в якому вони проживають з родиною, було окуповано, а після звільнення виникла критична гуманітарна ситуація.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:40, 10 червня 2022

Популярний український актор, зірка серіалу «Виклик» каналу «Україна», який виходить у будні о 21:10 в ефірі «Індиго TV», Геннадій Попенко вступив до лав ЗСУ. Артист розповів, як пройшли його перші дні на службі та зізнався, наскільки тяжке воєнне життя.

Геннадій Попенко запевняє – від початку війни був готовий йти захищати Батьківщину, однак доля внесла свої корективи. Містечко, в якому вони проживають з родиною, було окуповано, а після звільнення виникла критична гуманітарна ситуація. Тож актор був змушений зосередитись на створенні волонтерського центру. Нині більшість гуманітарних питань закрито, і артист мужньо став на захист країни.

«Починаю звикати до «піксельного» життя. Зізнаюся чесно, я добре володію зброєю в кіно. Але не з першого дубля. Вчора були на полігоні, і маю такий результат: із автомата знищено путіна (фото у листі, – ред), а з кулемета опору мішені. Граната з підствольного гранатомета полетіла за межі полігону. Так, полігон невеликий», – з усмішкою, ділиться актор серіалу «Виклик» Геннадій Попенко.

І хоча актор демонструє дійсно хороші результати та незламний дух, зізнається – деяким речам ще треба навчитись, а до певних складнощів банально звикнути.

«Є певні правила, до який слід бути уважним. Наприклад, проходячи навчання на полігоні, я побачив, як почав падати чийсь автомат і швиденько підхопив його за ствол. Звісно, зробив вигляд, що ствол був холодний, але пухирі зробили вигляд моїх палаців трохи іншим. А ще не знаю поки, як звикнути до цього свисту в вухах, що з'явився після стрільб, – коментує зірка каналу «Україна». – Взагалі то, фізичні складнощі – це набір травм. Проте я вже звик із ними жити. Фізично, я умовно придатний у військовий час (як каже військовий квиток). Сподіваюся, що морально я не лише умовно придатний».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь