Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Зірки

Зібров, Камінська та Денисенко розповіли про досвід подвійних побачень

Українські знаменитості розповіли, чи допомогли подвійні побачення в особистому житті.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:18, 2 листопада 2021

Українські знаменитості розповіли журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, чи допомогли їм подвійні побачення у особистому житті.

Співачка Слава Камінська зізналась журналістам, що дуже часто брала з собою на побачення подруг.

«Іноді мені потрібна була, причому страшна подружка. Щоб було видно різницю. Бачили очі, що брали, оцінюють за одягом, - ділиться Камінська, і запевняє, що іноді подруга допомагала їй у ніякових ситуаціях, - якщо сильно хвилююся, у мене одразу язик залазить кудись, я не можу розмовляти, не можу якісь теми підтримувати. Ну, бувало по-різному».

Акторка Наталка Денисенко проти того, щоб ходити на подвійні побачення.

«Мені здається, що побачення, якщо ми говоримо про романтичні стосунки між чоловіком і жінкою, то таке неприпустимо. Як це так ти не можеш оцінити, який чоловік може бути з тобою. Тобі, що обов’язково потрібна чиясь чужа думка?», - говорить акторка журналістам каналу «Україна».

Але даремно зірки настільки критично ставляться до побачень у компанії. Адже інколи так можна знайти і свою половинку. Саме така історія трапилась у житті народного вусаня Павла Зіброва.

«Із Мариною, своєю дружиною, я так і познайомився. Вона була з подружкою Іринкою, вони разом працювали в спілці підприємців промисловців, вдвох мене запросили в гості. Ірочка була розведена, і Марина хотіла ближче познайомити мене з нею. Я теж був розведений на той час. Щось Ірочка через 5-10 хв вже Марину не так цікавила, щоб ближче до мене її підвести. Ірочка через годинку десь змилася. Я не знаю, чи Маринка їй сказала, що «давай-давай, залиш мені Зіброва», чи Ірочка сама зрозуміла і пішла. Отак було», - пригадує співак.

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь