Онлайн

«Журналістика – професія небайдужих людей»: Олег Панюта провів зустріч із майбутніми журналістами

На майстер-класі Олег Панюта поділився з майбутніми журналістами телевізійним досвідом.

12:15, 31 жовтня 2019

Телеведучий інформаційно-аналітичного щотижневика «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» на популярному каналі «Україна» Олег Панюта провів зустріч зі студентами-журналістами та викладачами в Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка

На майстер-класі ведучий Олег Панюта поділився з майбутніми журналістами телевізійним досвідом та професійними секретами роботи ведучого в прямому ефірі. Зустріч ведучого  відбувалась у форматі активного діалогу, охоче задавали питання не лише студенти різних курсів, викладачі, а й молоді спеціалісти, які вже в професії. Зокрема, на  запитання про професійне вигорання, Олег Панюта відповів, що ніколи не був знайомий з таким відчуттям, оскільки свою професію дуже любить і щасливий кожного дня ходити на роботу, не зважаючи на всілякі труднощі. Також присутні цікавились курйозними ситуаціями, які траплялися з ведучим під час прямого ефіру, та чи доводилось йому за час роботи в журналістиці домовлятись із совістю.

Олег Панюта дав прості та корисні поради журналістам-початківцям, як вгамовувати хвилювання, працюючи в кадрі. Слушною була рекомендація від ведучого щодо працевлаштування молодих спеціалістів.

«Не сидіти і не чекати, поки вас візьмуть на роботу. А вже зараз бігати та самому стукати у всі двері. Одні з них обов’язково відкриються», - зауважив Олег Панюта.

А також додав, що журналістика не терпить байдужості і основне правило для журналістів – розповідати людям те, що допоможе їм жити краще.

Наприкінці зустрічі телеведучому вручили подяку від ректора та посвідчення успішної людини Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Окрім цього, всі студенти мали можливість особисто запитати чи порадитись з ведучим щодо різних професійних питань, взяти автографи та сфотографуватись.

Нагадуємо, що канал «Україна» організовує в рамках освітньої ініціативи майстер-класи для студентів журналістських спеціальностей по всій Україні. 

Дивіться сюжет, як Олег Панюта підтримує своїх дітей:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь