Онлайн

Женя з серіалу "Врятувати боса": "Любовні сцени з Сашею? Звичайно, були"

Звичайно, були, і ще будуть. Але вони не відверті. Але у нас було хвилювання. Ми з Іллею здружилися, і під час поцілунків ми б так не ніяковіли, якби біля нас не було стільки людей.

13:26, 7 листопада 2012
Spasti310Серіал "Врятувати боса" тільки недавно вийшов на екрани, а Женя Шевчук вже встигла сподобатися глядачам. Актриса Олена Якимова, розповіла про те, чому вона стала актрисою і про зйомки у серіалі.

- Олено, коли ви зрозуміли, що хочете стати актрисою?

- Я з дитинства багато чим займалася, хотілося все спробувати. А в 13 років я пішла в театральну студію, можна сказати, заради інтересу. Тоді ще жодної мрії не було. Паралельно я зайнялася кінним спортом. У мене була дилема: присвятити себе коням або акторству. Але моя мама правильно пояснила, що в акторському мистецтві можна з'єднати купу різних професій: і побоксувати, і на конях поскакати, і потанцювати.

- Виходить, батьки підтримали Вас у виборі цієї професії?

- Скоріше не підтримали, а наполягли. Мені поставили умову: будеш займатися кінним спортом - будеш все робити сама, підеш в акторську професію, ми тебе підтримаємо.

- Ви закінчували театральний ВУЗ?

- Так, Театральний інститут Щукіна.

- У театрі граєте?

- Ні. Та мене б не відпустили на зйомки, що Ви. На даний момент я не працюю в театрі, але дуже хочу.

- Ви не корінна москвичка... Вам доводилося так само як і Жені боротися за місце під сонцем?

- Так, я приїхала в Москву, коли мені було 12 років. Спочатку мої батьки приїхали, а потім і я. Мені було дуже складно в московській школі, оскільки діти - жорстокі створіння. Але ми ж не прості, ми скрізь проб'ємося. Я дуже швидко поставила всіх на свої місця. Мені здається, що я таки Москву під себе трохи прогнула. Так що у нас з нашою героїнею дуже багато спільного.

- Що довелося вперше робити на зйомках серіалу "Врятувати боса"?

- Я навчилася бойовому гопаку. Крім цього, мені належало водити фургон, хоча водійських прав у мене немає.

- Олено, а на що б Ви не погодилися робити заради зйомок? Табу є?

- Зніматися оголеною. Є якийсь елемент еротики, якщо це красиво і виправдано, то так, все прекрасно і я з задоволенням погоджуся. Тому що це мистецтво. Але якщо це не виправдано, я цього робити не буду. А підстригтися наголо заради якоїсь ролі - спокійно.

- У Вас були любовні сцени з Сашею?

- Звичайно, були, і ще будуть. Але вони не відверті. Але у нас було хвилювання. Ми з Іллею здружилися, і під час поцілунків ми б так не ніяковіли, якби біля нас не було стільки людей. У нас практично все вийшло без дублів.

- Вашій героїні важко працювати з ледарем?

- Ні, Саша - не ледар. Йому просто не подобається працювати в офісі. Мені теж не подобається робота з папірцями, тому я - актриса.

- Олено, в різних джерелах інформації вказуються різні прізвища - Криг і Якимова. У Вас їх два?

- Ні, Криг - це мій невдалий псевдонім. Моє прізвище Якимова. Мені просто давно дали пораду - взяти псевдонім. І я взяла. І не питайте мене, чому саме такий. На той момент мені було все одно.

- А Ви не думаєте, що саме повернення на рідне прізвище принесло Вам удачу?

- Я думаю, що все разом склалося. І зміна зовнішності, і рішення того, що я - Якимова, а не Криг.

- У деяких артистів є певні ритуали, і забобони перед зйомками. Хтось хреститься, хтось ходить до церкви, а хтось одягається на навмання. Ви в таке вірите?

- Ну, це перший мій такий проект, і єдине що я встигаю перед зйомкою - це відкрити очі, взяти текст і зрозуміти що я вже на зйомці. Треба буде завести собі якийсь ритуал (Сміється).

- А ви взагалі забобонні?

- Зараз вже ні. Я вірю в Бога.

Автор: Надя Чорнослив

Джерело: tv.ua

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь