Онлайн
Кіно

Зефірний тест – як здатність перечекати впливає на успішність людини

17:04, 20 листопада 2018

"Зефірний тест" може продемонструвати здатність бути успішним 

фото: xren.su

Яким чином відтермінована насолода в дитинстві здатна вплинути на успіхи людини в дорослому віці? Таке питання зацікавило психолога Стенфордського університету, який вирішив провести своєрідне дослідження.

Наприкінці 1960 – на початку 1970-х років професором  Стенфордського університету психологом Волтером Мішелем було проведено унікальний у своєму роді "зефірний тест".

Метою дослідження було дати відповідь на хвилююче багатьох запитання: коли контроль відкладеної винагороди та здатності чекати, щоб отримати щось, розвивається в дітях.

У експерименті взяли участь діти, яким пропонували вибір між однією нагородою (яку можна отримати відразу) та двома (за умови, що доведеться почекати). Призом слугували зефір та печиво. У наступних дослідженням, які тривали близько 40 років, було виявлено, що люди, які здатні були перечекати, мали більше успіхів у житті.

Нагадаємо, 24 листопада о 21.00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра унікального дослідницького проекту «Зомбі-2. Промивка мізків», над створенням якого працювала творча група документалістів – Ілларіон Павлюк, Володимир Рибась та Олег Рогожа. 

Проект «Зомбі-2. Промивка мізків» продемонструє, які основні маніпулятивні прийоми можуть призвести до підсвідомого виконання дій, що виходять за норми моралі, як працюють технології агресивного переконання та як протидіяти їм.

Долучайтесь до каналу "Україна" в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь