Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

За українця Артема Піндюру боролися відразу троє членів журі "Хочу до Меладзе"

Цієї суботи, 25 жовтня, на телеканалі "Україна" розпочнеться новий етап серіаліті "Хочу до Меладзе".

16:34, 23 жовтня 2014

Цієї суботи, 25 жовтня, на телеканалі "Україна" розпочнеться новий етап серіаліті "Хочу до Меладзе". Згідно з правилами, учасники виступають в командах, які сформував продюсер Костянтин Меладзе. За 10 секунд до закінчення виступу групи, важелі наставників активізуються для вибору групи. Той із суддів, хто опустить важіль першим, забере під своє "заступництво" обрану команду.
 
Групі, в якій виконував соло киянин Артем Піндюра, наставництво запропонували відразу три члена журі. Анна Седокова, Єва Польна і Тіматі практично одночасно натиснули на важіль.

"Хлопці, ви просто круті. Не виключено, що саме ви станете переможцями проекту", -Сказала Анна Седокова.

Розібратися в ситуації вирішив продюсер Костянтин Меладзе. "В силу того, що за хлопців проголосували відразу три наставника, я запропонував би в цій ситуації простий і логічний вихід - хай хлопці самі виберуть собі наставника", - запропонував Меладзе.

У розмову втрутилася Анна Седокова: "Але це не за правилами, якщо є така можливість, я віддаю право працювати з хлопцями Тіматі". Єва Польна заперечувати не стала.

Кого із суддів обере Артем Піндюра разом з колегами з групи дізнаєтеся цієї суботи на телеканалі "Україна" о 22:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь