Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

За кадром: як Катерина Рождественська боялася Людмилу Гурченко, і як Світлана Дружиніна на зйомках відпочиває

Цієї неділі, 21 квітня о 10:00, в ефір каналу "Україна" вийде новий випуск документального циклу "Герої екрану". У рамках програми, глядачі дізнаються цікаві подробиці про те, як знімаються фільми і про те, що залишається "за кадром".

11:18, 19 квітня 2013
Цієї неділі, 21 квітня о 10:00, в ефір каналу "Україна" вийде новий випуск документального циклу "Герої екрану". У рамках програми, глядачі дізнаються цікаві подробиці про те, як знімаються фільми і про те, що залишається "за кадром".

Дуже часто акторів запитують - а чому вони вирішили зніматися в тому чи іншому фільмі. Хтось мотивує свій вибір цікавим сценарієм або дружбою з режисером. Хтось чесно зізнається, що це - лише спосіб заробити грошей. А ось актор Сергій Чонішвілі знімається в кіно, тому що... просто не може інакше: "В "Петербурзькі таємниці" я не пішов по нужді, я не сказав би так. Я пішов з необхідності стояти перед камерою. Впізнаваність? Так, вона виникла після "Петербурзьких таємниць". Але, слава Богу, не виникло такої ось раз і назавжди заштампованої асоціації з цим фільмом".

Глядачам завжди хочеться зазирнути на знімальний майданчик - адже там можна побачити масу цікавого. Наприклад, актрису Світлану Дружиніну часом приймають за... йога: "Я на знімальному майданчику не їм. Я не обідаю, як усі: всі йдуть обідати... а у мене, це від балету ще залишилося, я лягаю на спину на килимок. Трошки полежу, відпочину, розслабляюсь. Чітко зрозумію, що зроблено, що потрібно робити далі. І потім коли всі ледве-ледве збираються після обіду, я кричу - кого чекаємо? Камера тут, це тут! Продовжуємо!"

Часом можна почути про круту вдачу, яку демонструє той чи інший актор на знімальному майданчику. Наприклад, відома фотохудожниця Катерина Рождественська навіть і не знала, чого очікувати від актриси Людмили Гурченко. Як виявилося - даремно: "Коли я знімала Гурченко в перший раз, я шалено боялася, тому що я багато чула про її характер, і багато мені розповідали доброзичливці, яка вона стерво... і що, мовляв, ти ще наплачешся. Але ми з нею стали працювати, шукати. Ми перерили половину бібліотеки, і їй захотілося багато варіантів. Не один, як у всіх, а декілька. І ось ми знайшли п'ять варіантів, і за два дні ми відзняли всі ці картини, і більшого задоволення я в житті не отримувала".

На думку акторів, все, що відбувається "за кадром" - звичайний робочий процес. Бувають напружені моменти, бувають і веселі, але найголовніше - це той результат, який вийде в підсумку.

Дивіться відверті інтерв'ю відомих співаків, акторів, письменників у документальному проекті "Герої екрану" щонеділі о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь