Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Ютуб-канал «Україна 24» досяг показника 2 мільйони підписників

На своїх діджитал-платформах «Україна 24» щоденно транслює найактуальніші новини та забезпечує глядачів інформаційною підтримкою.

Олександра Красновська Олександра Красновська
12:09, 18 травня 2022

16 травня кількість підписників на сторінці YouTube «Україна 24» сягнула 2-х мільйонів! З початку року телеканал «Україна 24» динамічно розвивається у діджитал-напрямку, про що свідчать щоденні показники та приріст аудиторії у соціальних мережах.

Нагадаємо, що 24 березня нас як джерело інформації обрав 1 мільйон підписників. За цей час YouTube-канал «Україна 24» суттєво збільшив кількість діджитал-проєктів. Зокрема, Наш ответ з Оленою Цинтилою, Карта бойових дій з Василем Пехньо, стріми інсайдів від Ганни Степанець, щотижневий розбір ситуації на фронті Володимира Полуєва з Олегом Ждановим, інтервʼю з Наташею Влащенко, розмови Василя Голованова з Дмитром Гордоном по вівторках, Висновки для всіх від Євгенія Кисельова з Ганною Степанець, Бізнес-фронт з Ігорем Пупковим.

Для порівняння: якщо у січні кількість переглядів на YouTube була 31,1 млн від 4,7 млн унікальних глядачів, то вже у квітні показник сягнув 502,3 млн переглядів від 29 млн унікальних глядачів.

Щодо інших соціальних мереж — показник аудиторії в Telegram зріс з 12,7 тис. підписників (станом на 1 січня) до 498 тис. станом на 16 травня. У Facebook кількість підписників теж досягла майже пів мільйона - 475 тис.

«Команда Діджиталу «Новинної Групи Україна» наразі є найбільш ефективною на всьому ринку. Це підтверджується цифрами: як швидкістю зростання підписників, так і кількістю переглядів відео. Зокрема, у квітні лише канал «Україна 24» згенерував понад пів мільярда переглядів. Ми усвідомлюємо, що споживанню новинно-аналітичного контенту сприяють прикрі обставини. Та водночас без якісного контенту та чіткої технології його поширення — результату не було б. Найважливішою в нинішніх умовах є та перебудова, яку ми проходимо спільно з усією телевізійною командою. Ми досягли синергії, і кожен новий проєкт — це успіх. Обов’язково мушу відзначити, що перегляди ми генеруємо цільовим контентом — тобто, контентом, який виробляється в межах єдиного телемарафону й проєкту Freedom (винятково завдяки нашим часовим слотам), а також авторськими проєктами ведучих. Це кардинально відрізняє нас від конкурентів, які найчастіше збирають високі показники не на продукті власного виробництва, а на новинних повідомленнях на кшталт зведень Генштабу чи відео з соцмереж», - коментує керівник Департаменту діджитал-напрямку «Новинної Групи Україна» Ростислав Буняк.

Нагадаємо, що у вересні 2021 року кількість підписників на YouTube-канал «Україна 24» налічувала трохи більше 140 тис. Це  велика різниця у порівнянні з сьогоднішніми показниками.

На своїх діджитал-платформах «Україна 24» щоденно транслює найактуальніші новини та забезпечує глядачів інформаційною підтримкою.

Дякуємо за довіру! Перемагаємо разом!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь