Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Психологія

Стиліст Юрій Царьов пояснив, що заважає сильним та незалежним жінкам створити щасливі стосунки

Дивіться мейковер-шоу «Я везу тобі красу» з понеділка по четвер о 10:00 на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:30, 2 грудня 2021

І будинок сама збудувала, і дітей чудово виховує, і зробила успішну кар'єру, але чомусь самотня… Ведучий проєкту «Я везу тобі красу» на каналі «Україна» Юрій Царьов уже не раз за сезон зустрічав таких жінок – сильних та незалежних, які не мають особистого щастя. Арт-коучу та стилісту Юрію Царьову довелося розбиратися, в чому причина їхньої самотності.

«Я можу сама прибити полку, і розетку поремонтувати, і колесо поміняти», – про свої вміння розповіли вже багато героїнь мейковер-шоу «Я везу тобі красу». І часом це доводиться робити не тому, що немає чоловіка поряд, просто іноді він робить не так, як треба, і потім раптом зникає.

«Деяким жінкам заважає звичка все контролювати та тягнути ковдру на себе, – пояснив ведучий каналу «Україна» Юрій Царьов.Чоловіки цього не люблять та втікають. Такій жінці потрібно навчитися відпускати кермо та довіряти партнеру».

 

Діяти як жінка, тобто навчитися відпускати ситуацію, можна за допомогою порад учительки аргентинського танго.

«Яка природня поведінка жінки? Не метушитися і не робити того, що не пропонує партнер, – радить танго-терапевт Емма Кологривова.Коли відчуваєш партнера та довіряєш йому, тоді виходить дуже гарний танець. Це ж працює й у стосунках».

Нерідко сильна та незалежна на роботі, у стосунках така жінка веде себе як дівчинка.

«Але коли жінка демонструє те, що вона маленька, тоді чоловік реагує на неї, як на дівчинку, а не як на сексуальну та привабливу жінку», – зауважив цю помилку у поведінці деяких героїнь арт-коуч Юрій Царьов.

Тобто чоловік бере на себе роль батька або старшого друга і не бачить у ній партнерку для стосунків.

Якщо говорити про зовнішній вигляд, бувають крайності: або занадто багато яскравих акцентів в образі, які демонструють: «Зверніть на мене увагу! У мене давно вже немає стосунків», або сірий та непомітний одяг.

«Коли жінка не вважає себе красивою і постійно шукає в собі якісь вади, вона обирає скромний та непримітний одяг, – пояснив Юрій Царьов. – А я ж бачу таку жінку у розкішній сукні, на підборах, яка йде і несе себе, впевнена у тому, хто вона є».

Один із експертів шоу «Я везу тобі красу» стиліст-візажист Марина Борщевська – сильна, але при цьому неймовірно жіночна; незалежна, але перебуває у щасливих стосунках. Її порада була дуже доречною для однієї з учасниць проєкту.

«Коли жінка сильна та незалежна, їй складно знайти ще більш незалежного чоловіка. Тому іноді треба дозволити собі бути слабкою, ніжною, жіночною, – сказала стилістка-візажистка Марина Борщевська.І тоді обов'язково знайдеться той, хто захоче вас оберігати».

Дивіться мейковер-шоу «Я везу тобі красу» з понеділка по четвер о 10:00 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь