Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Соціум

Повернути кошти за зіпсовану страву: у «Ранку з Україною» юрист розповів, як захистити свої права у ресторані

Експерт дав поради, як вести себе у закладах громадського харчування.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:43, 6 січня 2022

Ведучий постійної рубрики «Твій юрист», яка виходить у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна», юрист Костянтин Гамкрелідзе допомагає українцям захистити свої права у будь-яких місцях. Днями експерт дав поради, як поводитись у закладах громадського харчування, якщо вам принесли зіпсовану страву.

«Ніхто не скасовував правило, що клієнт завжди правий», – коментує юрист Костянтин Гамкрелідзе в ефірі каналу «Україна». Наприклад, якщо вам принесли неякісну страву або в тарілці ви знайшли муху чи волосся – не варто мовчати. Потрібно вказати на проблему та вимагати її вирішення.

Згідно з правилами роботи закладів ресторанного господарства, при виявленні недоліків вам зобов’язані:

  • безкоштовно усунути виявлені недоліки;
  • зменшити розмір оплати за продукцію;
  • замінити на нову страву належної якості;
  • повністю відшкодувати ваші витрати.

«Якщо вас змушують оплатити неякісну страву і не випускають із закладу – сміливо викликайте поліцію. За порушення санітарного законодавства або реалізацію недоброякісної продукції кафе чи ресторан несуть відповідальність згідно із законодавством, тому ви також можете звертатись до Державної санітарно-епідеміологічної служби чи Держпродспоживслужби і, звичайно ж, до суду», – поділився юрист у програмі «Ранок з Україною».

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь