Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Написав одразу, щойно почалося»: Євген Кошовий розповів, що обговорює з Володимиром Зеленським

До 24 лютого люди чимало говорили про можливий наступ рф, але особисто Кошового ніхто не попереджав. Ведучий «Зіркового шляху» Даніель Салем поцікавився в актора, чи написав він своєму другу Володимиру Зеленському в перший день війни.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:47, 13 червня 2022

Актор і шоумен Євген Кошовий – давній друг Президента України. В інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», Кошовий розповів, чи зустрічався зі своїм товаришем Володимиром Зеленським після початку війни, як реагує на хейт у його сторону і скільки зараз спить глава нашої держави.

У кожної публічної людини є хейтери, а коли ти Президент країни – хейту стає в рази більше. Євген Кошовий зізнається, що раніше завжди заступався за свого друга, але зараз переживає злісні коментарі по-іншому.

«Заступаюсь десь там у себе всередині, тому що навіть на такі речі, як хейт, вже виробляється імунітет. Якщо ти відповідаєш хейтеру, то це означає, що ти читаєш і прислуховуєшся до його думки або готовий сперечатися, чого взагалі не потрібно робити, бо це така професія – хейтер. Коли були разом на сцені, коли він став Президентом – ну перші 2,5 роки просто жесть була. Він сам читав коментарі. І запитував мене, чому я їх читаю. А я казав: «А ти для чого читаєш? Ти ж сам заводишся від цього». Я від них ставав дуже злий, дзвонив, пропонував щось зробити, питав, чому він на них не відповідає», – пригадав Євген Кошовий в ефірі програми каналу «Україна».

До 24 лютого люди чимало говорили про можливий наступ рф, але особисто Кошового ніхто не попереджав. Ведучий «Зіркового шляху» Даніель Салем поцікавився в актора, чи написав він своєму другу Володимиру Зеленському в перший день війни.

«Написав одразу ж. Кажу: «Почалось?» А він відповідає: «По ходу, так». Ми потім спілкувалися, я писав йому про якісь прогнози. А потім думаю: «Ну хто тобі скаже якісь прогнози..?» Коли все закінчиться – риторичне питання. Я сподіваюся, що скоро і перемога буде за нами» ,– зазначив актор в інтерв’ю каналу «Україна».

За словами Кошового, він по-справжньому пишається своїм другом, як і вся країна пишається стійкістю свого Президента. Володимир Зеленський дуже багато працює, тож часу на сон, вважає Євген Кошовий, у нього залишається небагато.

«Я не думаю, що якщо зараз спить по 2 години – то це добре. Ми домовлялися про зустріч, приїжджали на Банкову його підтримати. А вийшли з таким відчуттям, що по ходу він нас підтримав. Він зрадів, бо ми давно не бачилися. Після цієї зустрічі у мене ще мабуть години зо дві була либа на обличчі», – сказав Євген Кошовий в ефірі програми «Зірковий шлях».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь