Онлайн
Рецепти

Є чим пишатися: Григорій Герман розповість про унікальні українські продукти

Дивіться святковий випуск «Ранку з Україною» у вівторок, 24 серпня, на телеканалі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:44, 17 серпня 2021

24 серпня канал «Україна» покаже святковий випуск улюбленої програми мільйонів українців «Ранок з Україною», присвячений 30-річчю Незалежності України. З такої нагоди відомий кулінар Григорій Герман віднайде унікальні українські продукти, про які до сьогодні було мало відомо великому загалу і приготує з них вишукані страви, а оцінять їх особливі гості святкового ефіру.

Під час святкового випуску «Ранку з Україною» ведучі Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч, Марія Мельник і Григорій Герман відкриють глядачам цікаві маловідомі факти про нашу країну. Кулінарний експерт каналу «Україна» Григорій Герман теж знайшов, чим здивувати. Ведучий зробить справжнє відкриття для української кухні та вразить унікальними знахідками:

«Ми приготуємо три страви з абсолютно дивовижних українських продуктів, які знайшов наш журналіст. Спеціально для цього він вирушив на ферми різних куточків країни і знайшов там фантастичні за смаком вітчизняні продукти, про які більшість українців не знають», – коментує ведучий каналу «Україна» Григорій Герман.

І хоча самі продукти телезірка називати не став, залишивши інтригу для святкового ефіру, зазначив – відкриття здивують і порадують усіх, адже зовсім скоро на нашому ринку можуть з’явитись всесвітньовідомі делікатеси з абсолютно прийнятною для українців вартістю.

«Ми часто не цінуємо те, що маємо, адже просто не знаємо про його існування. А як знаходимо – життя неодмінно покращується. Особливо важливо, що в 30 років Незалежності Україні нам є чим пишатись навіть у такій сфері як кулінарія», – зазначив телеведучий.

А от нагодувати стравами із оригінальних компонентів ведучому доведеться іменитих шеф-кухарів, які є безумовними експертами в кулінарії. Та Григорій Герман запевняє – оцінки експертів він не боїться: «Я не переймаюсь, адже повністю впевнений у якості продуктів з яких буду готувати. Для кухара – це 50% успіху, а інші 50% – це вміння готувати та мати смак. А все це у мене є!»

Дивіться святковий випуск «Ранку з Україною» у вівторок, 24 серпня, на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь